17/04/2024

DURAK; “MAALESEF, DEMİRKOL DA HAKLI, ÖZCAN DA”

22 Mart 2024 - 16:07
DURAK; “MAALESEF, DEMİRKOL DA HAKLI, ÖZCAN DA”

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere sayılı günler kala AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol ile CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan birbirlerini eleştirirken, Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Bolu’ya hizmet için çıktığı yolda vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.

İki adayın birbirini eleştirmesi konusu ile ilgili olarak Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak ise yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:  “Tanju Özcan, şehrimizde sağlık hizmetlerinin ve sağlık çalışanlarımızın büyük sorunlarının olduğunu, sorumlusununda 10 yıl boyunca sağlık müdürlüğü görevini yürüten Muhammed Emin Demirkol olduğunu söylemiş. 
HAKLI. Haksız olduğu nokta ise 5 yıldır bu şehrin belediye başkanı olarak şehrin bu sıkıntısını yeni fark etmesi. 
Muhammed Emin Demirkol ise Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın 5 yıl boyunca hiç bir hizmet yapmadığını ve görevinde başarısız olduğunu söylemiş. O da HAKLI. İki aday arkadaşın açıklamalarına bakınca ikisi de sonuna kadar haklı. 
Her ikisinin de üstlendiği görevleri süresince başarısızlıkları ortada. 
Şimdi her ikisi de Belediye Başkanı seçilmeleri halinde şehrimizi çok daha iyi yöneteceklerini iddia ediyor. Bende vatandaşımıza samimiyetle diyorum ki; Siz gelin bize güvenin!!!Biz bu işi yaparız.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)
 

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.