20/01/2020

KAPTANIN SEYİR DEFTERİ

Önder Gökdemir

2 Kasım 2016

Değerli Hemşerilerim,

Bolu Halkının vazgeçilmez değerlerindendir Boluspor. Madem bizlerin takımı, Boluspor madem bizler için olmazsa olmazlarımız arasında bize de bu takıma sahip çıkmak desteklemek düşer. Bu yazıma kadar Boluspor iyi oynadıysa iyi dedim kötü futbol oynadıysa Boluspor kötüydü diye söyleyerek bütün eleştirilerimi yaptım. Geçen hafta Giresun ile oynadığımız maçtaki futbol gidişatın iyiye gideceğini ve çok güzel futbol seyredeceğimizin sinyallerini veriyordu. 

Giresun maçında 1-0 geriye düştük ve oynadığımız futbol bunu hak etmiyordu ama futbol işte adaleti yok. Ama diğer maçlarda olduğu gibi yenik duruma düştük başka gol yemeyelim skoru koruyalım havası yoktu. Sürekli gol arayan bir Boluspor vardı. Skor 1-1'e gelince geriye yaslanırdı Boluspor. Bu maçta oda yoktu. Beraberlikten sonra sürekli galibiyeti kovalayan bir Boluspor vardı oynadığı futbol bu galibiyeti alacağının göstergesiydi. Oyunu bırakmayan, basan, rakibi bunaltan gol isteyen bir Boluspor vardı.Bunun meyvesini aldı. Galibiyet golünden sonra bu haftaya kadar geriye yaslanan skor koruma iç güdüsüne kapılan Boluspor yoktu. Bu futbolu gelecek haftalar için umut vericiydi. Giresun'dan alınan 3 puan ve beklenen maç Gaziantep B.B maçı. Acaba bu maç nasıl olacak diye hepimiz merak içindeydik, heyecanlıydık, umutluyduk. Maçın başlarında klasik Boluspor yine oyunu Gaziantep B.B oynuyor Boluspor atakları karşılamaya çalışıyordu. Bunun sonucu golü yedik. Golden sonra kendine gelen Boluspor futbolunu rakibe hissettirmeye ve kabul ettirmeye başlamıştı. Bu güzel futbol beraberliği getirdi. Golden sonra oyuna hakim olan galibiyet isteyen gol arayan Boluspor vardı. Oyunun her karesinde her alanında rakibi hataya zorluyor ve sürekli gol kokluyordu. Maçın 90. dakikalarına girildiğinde bile sürekli koşan rakibi basan gol arayan bir Boluspor vardı. Bu emeklerinin karşılığında 90+'da atılan güzel bir golle süslemeyi bildiler. Teşekkürler Boluspor. Teşekkürler galibiyeti hak edenler. Teşekkürler Boluspor seyircisine.

Ben bu Boluspor'u bugün seyrederken çok zevk aldım.

Haydi Büyük Boluspor Seyircisi oynanacak Göztepe maçı ve içeride oynayacağımız bütün maçlarda stadı dolduralım. Futbolcu kardeşlerimize moral verelim. Onlar bunu hak edenlerdendir. 

Saygılarımla...

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazarın diğer yazıları