20/07/2019

ÖNCE PROJE SONRA ŞARKI

8 Ocak 2014 - 00:00
ÖNCE PROJE SONRA ŞARKI

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Anadolu Lisesi öğretmen, öğrenci ve huzurevi sakinlerinden oluşan Sevgi Korsu'nun konserine giderken yolda gördüğü vatandaşların kolundan tutup yeni yapılan katlı otopark projesinin ayrıntılarını anlattı.

HABER: ZEKERİYA ERCİVAN

Kendine has kişiliği ile her gittiği yerde dikkatleri üzerine toplayan Belediye Başkanı Aladdin Yılmaz Bolu Anadolu Lisesi öğretmen, öğrenci ve huzurevi sakinlerinden oluşan Sevgi Korosu'nun Necip Fazıl Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen konser etkinliğine katılmak üzere yola çıktı. Yolda gördüğü vatandaşlara yeni hayata geçen katlıotopark projesinin ayrıntılarını anlatmak isteyen Yılmaz, konser programını bir süre erteleyerek önce proje ayrıntılarını anlattı. Yapılan proje gezisinin ardından kültür merkezine geçen Yılmaz korunun şarkılarına eşlik etti.

FİNALİ HEP BİRLİKTE YAPTILAR

Bolu Belediyesi Necip Fazıl Kültür Merkezi'nde düzenlenen Sevgi Korosu Konseri'ne Vali Vekili Ömer Eru, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu ve çok sayıda sanatsever katıldı. Konserde birçok eseri başarıyla seslendiren koroya Vali Vekili Ömer Eru, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu'da eşlik ederek hep birlikte şarkı söylediler. "Zeytin Yağlı Yiyemem Aman" Türküsü'nü koroyla birlikte seslendiren Vali Vekili Eru, Başkan Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Davarcıoğlu final türkünün ardından salonda bulunan sanatseverlerden büyük alkış aldılar.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.