08/04/2020

ÖMER POLAT'A SÜPRİZ KUTLAMA

18 Kasım 2013 - 00:00
ÖMER POLAT'A SÜPRİZ KUTLAMA

Özel Fatma Hatun Hastanesi doktorlarından Beyin Cerrahisi Uzmanı Op. Dr Ömer Polat'a son bir yılda yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı sürpriz bir kutlama yapıldı.

Yapılan kutlamaya başta Fatma Hatun Hastanesi yönetim kurulu başkanı Cavit Demir ve eşi Fatma Demir olmak üzere hastane çalışanları katıldı.
Yaptığı konuşmada ekip çalışmasının önemine değinen Cavit Demir ekibine her zaman çok güvendiğini ve ömer Polat gibi başarılı bir hekimle çalışmanın kendileri açısından da büyük bir şans olduğunu belirtti. Gerek Fatma Hatun Hastanesinin gerek Çağsu Hastanesinin Bolu ili dışından gelen birçok vatandaşa hizmet verdiğini ve Bolu ilinin bölgede bir sağlık üssü olması yönünde hastanelerinin önemli çalışmalarda yer aldığını da sözlerine eklemiştir.
Op.Dr Ömer Polat ise yaptığı konuşmada ekip arkadaşlarına teşekkür ederek görevlerinin halka hizmet olduğunu belirtip Fatma Hatun hastanesinin bir mensubu olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek daha uzun yıllar beraber olmayı istediğini sözlerine ekledi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.