06/04/2020

BAŞKANDAN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMALAR!

25 Nisan 2014 - 00:00
BAŞKANDAN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMALAR!

AK Partili Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, yerel seçimler öncesinde kendisini hedef alan, basın kuruluşu ve basın mensuplarının bazı AK Partililerle aynı fotoğraf karesinde yer aldığı görüntülere karşılık açıklama yaptı.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'a, 30 Mart Yerel Seçimleri öncesinde kendisini hedef alan, hakkında spekülatif iddialar gündeme getiren basın kuruluşu ve basın mensuplarının İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer'le birlikte aynı karede yer aldığı görüntüler soruldu.

Ak Partili ilçe ve belde belediye başkanlarının makamında kendisine yaptığı ziyarette yöneltilen soru karşısında Yılmaz, gazetecilere tepki gösterdi. "Ak Partililer ne olduğunu bilmeyen zavallı insanlar mı ki onlarla içli dışlı olsunlar!" diyen Yılmaz, "Seçimden öncede bazı Ak Partilileri bu tür yanlışlar içinde göstermek için gazeteciler bana geldi. Yine gazetecilerin, Ak Partililerin yanlışlar içerisinde olup, böyle aptalca davranışlar içerisinde olduklarını ima eden laflarını kesinlikle kabul edemem" dedi.

Yılmaz, açıklamalarının devamında ise, "Ak Parti'den seçilmiş insanlar birlik ve bütünlük içerisindedirler. Kendilerine küfür eden adamlarla birlikte olacak kadar şeref yoksunu değillerdir. Onlar böyle bir davranış içerisinde olamazlar" şeklinde konuştu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.