02/04/2020

ŞENGÜL ÜMİT’TEN HANE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

21 Şubat 2020 - 09:23
ŞENGÜL ÜMİT’TEN HANE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Bolu Valisi Ahmet Ümit’in eşi Şengül Ümit, Bolu Valiliği himayesinde Bolu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından her hafta organize edilen hane ziyaretleri kapsamında aile ziyaretlerine devam ediyor.

Ziyaretleri kapsamında Çakır, Yamak, Tezcan ve Yılmaz ailelerini ziyaret ederek aile bireyleriyle sohbet eden, talep ve isteklerini dinleyen Şengül Ümit, çocuklar ile de sohbet ederek çeşitli hediyeler verdi.

İhtiyaç sahibi olan ailelere devletimizin sunduğu imkânlar çerçevesinde gerekli desteklerin sağlanmasının önemli olduğunu vurgu yapan Şengül Ümit, ihtiyaç sahibi ailelerimizin ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde karşılanmasının büyük önem arz ettiğini ifade ederek, “Vatandaşlarımızla elimizden geldiği kadar çok bir araya geliyoruz. Ziyaretlerimizde ailelerimizle hem sohbet ediyor hem de varsa ihtiyaçlarını gideriyoruz. İhtiyacı olan vatandaşlarımızın kamu hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak, ailelerimize devletimizin her zaman yanlarında olduğunu hissettirmek çok önemlidir. Bu kapsamda ihtiyaç sahibi ailelerimizle her zaman beraber olmaya devam edeceğiz” dedi. 

Bolu Valisi Ahmet Ümit’in eşi Sayın Şengül Ümit hane ziyaretlerinde, Bolu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Koçyiğit, Bolu İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Şerife Koçyiğit, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Fazilet Çobanoğlu, Bolu Kızılay Başkanı Muhsin Kınacı, İş insanı Emin Semercioğlu’nun eşi Ayşe Nurşen Semercioğlu ile iş insanı Bahadır Yüce’nin eşi Emine Yüce, Bolu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seçkin Özgen ile Bolu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Kızılay görevlileri de hazır bulundu.

Bolu Valisi Ahmet Ümit’in eşi Şengül Ümit ve beraberindekiler hane ziyaretleri sonrası Bolu Valiliği Yardımlaşma Çarşısı’na giderek ziyaret ettikleri aileler tarafından kendilerine iletilen talep ve isteklerin imkânlar ölçüsünde en kısa sürede karşılanması için istişarelerde bulundular.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.