23/02/2020

DAMLALAR ÇOCUKLARLA BULUŞTU

6 Ekim 2019 - 12:40
DAMLALAR ÇOCUKLARLA BULUŞTU

Uluslararası Damla Gönüllüleri(UDG)  ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi(BAİBÜ)  Damla Topluluğu Bolu'nun merkez ilçesine bağlı Çaygökpınar köy ilkokulunda çocuklarla buluştu.

UDG ve BAİBÜ  Damla Topluluğu Bolu'nun merkez ilçesine bağlı Çaygökpınar köy ilkokulunda çocuklarla buluştu. Hayvanları Koruma Günü’nün anlam ve önemine değinmek, çocuklarla vakit geçirmek amacıyla Bolu Gençlik Merkezi ile ortaklaşa düzenlenen etkinlikte eğlence dolu anlar yaşandı. Sınıf içinde eğitici konuşmalar yapıldı.  Öğrencilerin duygusal gelişimine katkıda bulunacak ve farkındalık oluşturacak bir film izlendi. Zamanını çocuklara ayıran damla gönüllüleri film sonrasında okulun bahçesinde çeşitli oyunlar oynadı. Gönüllüler günün sonunda öğrencilerle ve okul yetkilileri vedalaşarak okuldan ayrıldılar.   

1 yorum yapılmış

  • ALNAN7 Ekim 2019 • 06:09

    SAYIN ARKADAŞLAR HERKESE ÖNCELİKLE MERHABA DEYERLİ ARKADAŞLAR YAŞAM KOŞULLARIM DAN DOLAYI BU DÜZENLEDİGİM PUROJEM İLK AMASONDEYİL İNŞALLA SİZLERLE BİRLİKTE DAHA İYİ DAHA GÜZEL PUROJELER İŞLEYECEYİMDEN BEN COK EMİNİM SİZLERDE Bİ OKADAR EMİN OLABİLİRSİNİZ ŞİMDİLİK BUKADAR HERKESE SAYGILARIMLA

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.