15/10/2019

AYNI YERDE 1 SAAT İÇİNDE 2. KAZA!..

8 Temmuz 2019 - 14:38

Bolu’da Mudurnu Bolu Yolu olarak bilinen Tepecik Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Çayırköyü Kavşağı’nda 1 saat içinde meydana gelen 2 kaza mahalleliyi çileden çıkardı. Trafik ışığı ya da başka hiçbir önlemin bulunmadığı kavşakta sık sık kaza olmasından şikayet eden mahalle sakinleri can güvenlikleri olmadığını söylüyor. Aynı yerde 1 saat içinde meydana gelen ikinci kazada da çok sayıda yaralı İzzet Baysal Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Bolu Merkez’de Mudurnu Bolu Yolu olarak bilinen Tepecik Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Çayırköyü Kavşağı’nda 1 saat içinde 2 kaza meydana geldi.

Kavşakta olan ilk kazada Mercan Sokaktan gelmekte olan bir otomobil, merkezden Mudurnu tarafına gitmekte olan hafif ticari araca çarpıp karşı refüje geçtikten sonra kimyasal madde yüklü TIR’ın altına girerken; kazadan 45 dakika sonra Çayırköy Yolu sokaktan çıkan 14 BB 254 plakalı nakliyat kamyoneti, Bolu Merkez’den gelmekte olan 27 YM 288 plakalı otomobile feci şekilde çarptı.

Kazada otomobilde sürücü ile birlikte toplam 6 kişi hastaneye kaldırılırken, 8 yaşında biri çocuk 2 kişinin yaralandığı öğrenildi.

Mahalle sakinleri ise artık bu duruma bir son verilmesini istedi. Tepecik Mahallesi Muhtarı Mehmet Çetin, Karayolları’nın kavşakta mutlaka önlem alması gerektiğini söylerken “Önlem alınması için mutlaka birinin mi ölmesi gerekiyor?” diye sordu.

Mahalle sakinleri ilk kazadan sonra gösterdikleri tepkiyi sürdürdü ve kavşağa mutlaka trafik ışığı konması gerektiğini belirterek, yetkilileri göreve davet etti.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.