15/10/2019

ÖLÜMDEN DÖNDÜLER!..

8 Temmuz 2019 - 12:06

Bolu Merkez’de Mudurnu Bolu Yolu olarak bilinen Tepecik Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Çayırköyü Kavşağı’nda meydana gelen trafik kazasında 2 araç çarpıştı, çarpan araç Mudurnu yönünden gelen kimyasal madde yüklü TIR’ın altına girdi. Diğer araç ise ters dönerek TIR’ın altına girmekten son anda kurtuldu. 3 sürücünün de ölümden döndüğü kazada, emniyet kemerlerinin takılı olması yine hayat kurtardı. Mahalle sakinleri ise sık sık kaza olan kavşağa trafik ışığı konması için ölümlü bir kaza olmasının mı gerektiğini soruyor…

Bolu Merkez’de Mudurnu Bolu Yolu olarak bilinen Tepecik Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Çayırköyü Kavşağı’nda feci bir kaza daha meydana geldi.

EMNİYET KEMERLERİ TAKILI OLMASAYDI!..

Kavşakta; Mercan Sokaktan gelmekte olan 54 KG 355 plakalı otomobilin sürücüsü Eren Varan (18), Bolu Merkez’den Mudurnu yönüne gitmekte olan 14 NC 510 plakalı hafif ticari araca çarptı. Çarpmanın etkisiyle ters yönde dönen hafif ticari araç, Mudurnu yönünden Bolu Merkez’e gelmekte olan 06 NDT 11 plakalı kimyasal madde yüklü TIR’ın önünde durabildi. 18 yaşındaki sürücünün kullandığı otomobil ise hafif ticari araca çarptıktan sonra karşı refüje geçerek TIR’ın altına girdi. 3 sürücünün ölümden döndüğü kazada, 3 sürücüde de takılı olan emniyet kemerleri hayat kurtardı. Araçların ağır maddi hasar aldığı kazada sürücüler kazayı yara almadan atlattı.

MAHALLE SAKİNLERİ KAVŞAKTA ÖNLEM İSTİYOR

Kaza yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edilirken mahalle sakinleri ise Karayolları’nın kavşakta önlem almamasından şikayet etti. Sık sık kavşakta kaza olduğunu belirten mahalle sakinleri Karayolları’nın ışıklı uygulama yapması için mutlaka ölümlü bir kaza mı olması gerektiğini sordu.

GÜVENLİK KAMERASINA KAZA SANİYE SANİYE YANSIDI

Öte yandan mahalle esnafının güvenlik kamerasına kaza görüntüleri saniye saniye yansıdı. Görüntülerde Mercan sokaktan gelmekte olan 54 KG 355 plakalı otomobilin, Bolu Merkez’den gelmekte olan 14 NC 510 plakalı hafif ticari araca çarptıktan sonra karşı refüje geçtiği, çarptığı hafif ticari aracın ise ters dönerek TIR’ın önünde durduğu görülüyor.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.