27/06/2019

TÜRK POLİS TEŞKİLATI 174 YAŞINDA

9 Nisan 2019 - 17:12

TEBRİK ZİYARETİ BU KEZ SAĞLIK SEKTÖRÜNDEN...

İş İnsanı Cavit Demir, Yönetim Kurulu Başkanı olduğu özel hastanelerin yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Bolu İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan’ı ziyaret etti. Demir, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Yıldönümü nedeniyle bulunduğu ziyarette güvenli ve huzurlu bir seçim dönemi yaşanmış olmasından dolayı Erdoğan nezdinde tüm polis teşkilatına teşekkür etti.

Türk Polis Teşkilatı 174. Kuruluş Yıldönümünü kutluyor. İş İnsanı Cavit Demir de polis teşkilatının yıldönümünü kutlamak için Yönetim Kurulu Başkanı olduğu özel hastanelerin yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Bolu İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan’ı ziyaret etti.

Ziyarette Bolu’nun pek çok şehre göre huzur ve güven şehri olduğunu belirten Demir, özellikle bu huzur ve güvenin seçim döneminde de bozulmadığını ifade ederek Bolu İl Emniyet Müdürü Erdoğan’a teşekkür etti. Polis teşkilatının 174. Yılını kutladığını söyleyen Demir, Bolu polisine ve tüm teşkilata başarı dileklerinde bulundu.

Ziyaretinden ötürü Demir ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Erdoğan Bolu’da huzur ve güvenin devam etmesi için tüm teşkilat olarak gece gündüz çalıştıklarını ve bu huzurun bozulmaması için çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.