27/06/2019

BOLU SANAYİ VE TURİZM KENTİ OLACAK

25 Mart 2019 - 15:12

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, "Bolu turizm şehri olabilmek için her imkana sahip.  Allah vergisi Gölcük'ün, Abant'ın yanına kul yapımı eserler eklememiz gerekiyor" dedi.

CHP'li Özcan, Demirciler Köyü mevkiinde bulunan turizm tesisini gezerek çalışanlarla bir araya geldi.Özcan, turizm tesisinin yöneticileri ve çalışanlarıyla tek tek selamlaşarak 31 Mart seçimleri için destek istedi. Bolu'yu turizm ve sanayi şehri yapmak istediklerini vurgulayan Özcan, "Bolu turizm şehri olabilmek için her imkana sahip.  Allah vergisi Gölcük'ün, Abant'ın yanına kul yapımı eserler eklememiz gerekiyor. Büyüksu bulunduğu yere 300 bin metrekarelik bölgenin en büyük botanik parkını yapacağız. Köroğlu parkının altına bölgenin en büyük panoramik parkını yapacağız. Müzeler yapacağız. Bu turistleri buraya çekeceğiz ve  Bolu turizmden nasiplenen bir şehir olacak. Ayrıca sanayi şehri de olacağız ve ikinci organize sanayimizi otoban kenarında tarım arazisi vasfını yitirmiş alanlarda yapacağız" dedi.

Özcan, tesisin kuruluşunun 3.yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen satranç turnuvasında dereceye giren sporculara ödüllerini takdim etti.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.