24/05/2019

CHP'Lİ ÖZCAN İŞ DÜNYASININ TEMSİLCİLERİNE SESLENDİ

13 Mart 2019 - 16:05

Ticaret ve Sanayi Odası meclis toplantısına katılarak iş insanlarına seslenen CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, ikinci organize sanayi bölgesini otoyol kenarında tarım arazisi vasfını yitirmiş alanlara yapacaklarını açıkladı.

CHP'li Özcan, Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu ve partililer ile birlikte Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ederek meclis toplantısına katıldı. Bolu'nun önde gelen iş insanlarının yer aldığı meclis üyelerine seslenen CHP'li Özcan, Bolu'yu sanayi ve turizm alanında geliştireceklerini ifade etti.

Bölgenin en büyük botanik parkını Bolu'ya yapacaklarını açıklayan Özcan, şunları söyledi: "Köroğlu anıtının altında çok büyük panoramik bir park olacak. Organik ve yöresel ürünler pazarımız batı gişelerinin çıkışında olacak. Bolu'da tarihi ve kültürel yapıyı da ortaya çıkaracağız. Bunları Bolu turist çeksin diye yapıyoruz. Bu avantajlarımızın hepsini kullanmak istiyoruz. Bolu merkezine gelen turist sayısının arttırabilirsek, hem daha güzel bir şehir olacak, hem de daha zengin bir şehir olacağız. Organize sanayi bölgesinde parseller satıldı ve Kartalkaya yoluna dayandı. Daha ileriye gidebilmesi bize göre doğru da değil, faydalı da olmaz. Bizim ikinci organize sanayimizi tıpkı Sakarya, Düzce, Kocaeli gibi otoban kenarında tarımsal alan vasfını yitirmiş alanda planlamamız lazım"

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.