26/05/2019

MHP İL BAŞKANI CİHAN BAŞARAN’DAN TABANA ÇAĞRI...

11 Mart 2019 - 15:35

“KALELERİ TESLİM ETMEMEK İÇİN CUMHUR İTTİFAKI’NA VE ADAYINA SAHİP ÇIKIN”

MHP İl Başkanı Cihan Başaran, Türkiye’nin beka sorunu yaşadığını belirterek; “Cumhur İttifakı’nı ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni bu ülkede daim ve güçlü kılmamız için 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın yeniden iktidara taşımalıyız. Türkiye’nin her yerine çağrı yapıyorum; bugün kaleleri teslim etmemek için Cumhur İttifakı’na, Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti’nin adaylarına sahip çıkın” dedi.

31 Mart seçimlerine sayılı günler kala Cumhur İttifakı beraberlik içinde çalışmalarını sürdürüyor. MHP İl Başkanı Cihan Başaran, Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin’in Erzurumlular Derneği üyeleri ile buluştuğu programda Türkiye’nin beka mücadelesi verdiğini söyledi.

“BEKA SORUNU VAR”

Bolu’da seçime Cumhur İttifakı olarak girdiklerinin altını çizen Başaran, “Çünkü beka sorunu var.” dedi.

“CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ ASLA SORGULANMAMALI”

Bürokratik oligarşiyi ve tüm belirsizlikleri ortadan kaldıran Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin güçlü ve daim kılınması için 31 Mart seçimlerinin büyük önem taşıdığını belirten Başaran, “Cumhur İttifakı’nı ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni bu ülkede daim ve güçlü kılmamız için 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın yeniden iktidara taşımalıyız. Yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemimiz asla sorgulanmamalı” diye konuştu.

“BUGÜN TAM ZAMANI”

Başaran, tüm Türkiye’ye de seslenerek, “İşte o yüzden bugün tam zamanı. Türkiye’nin her yerine çağrı yapıyorum; bugün kaleleri teslim etmemek için Cumhur İttifakı’na, Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti’nin adaylarına sahip çıkın.” ifadelerini kullandı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.