26/05/2019

KİTAP FUARI VATANDAŞLARI BEKLİYOR

11 Mart 2019 - 09:11
KİTAP FUARI VATANDAŞLARI BEKLİYOR

Milli Türk Talebe Birliği ve Bolu Belediyesi ortaklığında düzenlenen Geleneksel ...

Milli Türk Talebe Birliği ve Bolu Belediyesi ortaklığında düzenlenen Geleneksel Kitap Fuarlarının 4.’sü Karaçayır Kapalı Spor Salonu’nda açıldı. Açılış Programına Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, BAİBÜ Rektör Yardımcısı Erol Ayaz, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Gençlik ve Spor Müdürü Şerafettin Çilkara, okul müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Bolu MTTB Başkanı Mustafa Şahin kitap fuarının açılış konuşmasını yaparak fuarın hayırlara vesile olmasını diledi. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, yaptığı konuşmada “Millet olarak maalesef kitap okumuyoruz. Özellikle telefon bağımlılığının oluştuğu bu çağda kitaba duyulan ilgi azalıyor. İnşallah bu fuarlarla bizden sonra gelecek nesle kitap sevgisi kazandıracağız. İşin özü şu ki kendine güvenen nesillere ihtiyacımız var. Bunun için de okumak ve okumayı sevdirmemiz lazım. Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Gençlik ve Spor Müdürlüğümüz bu amaçla çalışmalarını sürdürüyor. Biz de belediye olarak bizden istenen her şeyi yapmaya hazırız.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların akabinde kitap fuarının açılışı yapıldı. Protokol heyeti ve davetliler fuarı gezerek kitap incelemeleri yaptı. 4. Geleneksel Kitap Fuarı 8-17 Mart tarihleri arasında 09.00–21.00 saatlerinde Bolulu vatandaşların hizmetinde olacak.  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.