23/05/2019

KILINÇ: BOLU HALKI BIRAKAMAYACAKLARI HİZMET SERÜVENİ GÖRECEK

20 Şubat 2019 - 17:08
KILINÇ: BOLU HALKI BIRAKAMAYACAKLARI HİZMET SERÜVENİ GÖRECEK

Saadet Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı Turan Kılınç, seçimleri kavgadan, cepheleşmeden uzak bir hizmet yarışı olarak gördüklerini belirterek, "Yaklaşık 22-23 yıldır bu şehirde öğrenciliğinden esnaflığından okulunda öğretmenliğinden diğer kısımlara kadar bu şehirde gerçekten rüyalarımız var. Eğer halkımız böyle bir fırsatı bize verirse gerçekten bir daha bırakamayacakları bir hizmet serüveni görmüş olacaklar" dedi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Saadet Partili Kılınç, partililerle birlikte Bolu Gazeteciler Cemiyetini(BGC) ziyaret etti. BGC Başkanı Bülent Velioğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Kılınç, seçim stratejilerini anlattı. Seçimleri hizmet yarışı olarak gördüklerini vurgulayan Kılınç, "Biz Saadet Partisi olarak bu hizmet yarışını bir kavgadan, bir cepheleşmeden, bir kin nefretlikten uzakta millete hizmet yarışı olarak görüyoruz  ve bütün heyecanımızı ve bütün aklımızı fikrimizi, zihnimizi,  gönlümüzü  buna göre hazırlıyoruz. Saadet Partisi'nin belki burada geçen seçimlere oranla düşük bir oy potansiyeli olmuş olabilir ama biz her seçime 50 yıldır çalışıyoruz. Bu ülkede hizmet etmeye gayret ediyoruz. Bir davamız var,  1969 yılında hangi ilkelerle ve prensiplerle yola çıktıysak bugünde aynı prensiplerle aynı ilkelerle yolumuza devam ediyoruz. Erbakan hocamız bize öyle bir ufuk çizdi ki bu milletin bu ümmetin bütün insanlığın faydasına olacak bir yol izlememizin temellerini oluşturdu" diye konuştu.

Bütün kesimlerin fikirlerinin yer bulacağı adil, şeffaf, hoşgörülü bir seçim kampanyası yürüttüklerinin kaydeden Kılınç, şunları söyledi:

"Özellikle bu seçimde onların üzerine durduk. Çünkü siyaset gerçekten son zamanlarda çok cepheleşti. Bu cepheleşmenin getirmiş olduğu kamplaşma var. Burada hoşgörüye gerçekten ihtiyacımız var. Benden olmayan bizden olmayan bizim gibi düşünmeyen bütün insanlarında tabi ki bu şehirle ilgili kurguları vardır. Biz Saadet Partisi olarak bu şehir için ne kadar heyecanlanıyorsak ne kadar elimizi taşın altına koyuyorsak eminim ki diğer vatandaşlarımızda diğer belediye başkanlarımızın da böyle bir heyecanı vardır. 50 yıldır bu memlekette hizmet etmeye gayret eden bir siyasi teşkilatız ve hiç yanıltmadık onları en büyük farkımız bu. 1969’da ne söylediysek bugün aynı şeyleri söyledik ve bugün birileri bütün karşı mahalle olan diye ifade ettiğimiz bizim  çok fazla tasvip etmediğimiz siyasi iklimler dahi eğer Erbakan Hoca hakkını veriyorsa bu Hoca’nın hastalığı doğru teşhis etmesi ve doğru ilkelerle doğru çözüm yolları ile tedavi yollarıyla bu hastalığa şifa aramasından kaynaklanıyor. Yaklaşık 22-23 yıldır bu şehirde öğrenciliğinden esnaflığından okulunda öğretmenliğinden diğer kısımlara kadar bu şehirde gerçekten rüyalarımız var. Eğer halkımız böyle bir fırsatı bize verirse gerçekten bir daha bırakamayacakları bir hizmet serüveni görmüş olacaklar"

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.