17/07/2019

ÖZCAN "HİÇBİR BELEDİYE ÇALIŞANI İŞTEN ÇIKARTILMAYACAK"

7 Şubat 2019 - 17:54
ÖZCAN "HİÇBİR BELEDİYE ÇALIŞANI İŞTEN ÇIKARTILMAYACAK"

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, belediyede çalışan personelin işten çıkartılmayacağını yineleyerek, "Belediye çalışanlarını kendi ailem gibi görüyorum. Herkesin içi rahat olsun kimsenin ekmeği ile oynamayacağım dedim, bugünde aynı noktadayım. Hiçbir belediye çalışanı işten çıkartılmayacak" dedi

CHP'li Özcan, belediye başkanı seçildiği takdirde belediye personelini işten çıkartacağı yönündeki iddialara cevap verdi. İşçi çıkartmayacağının altını çizen Özcan, "Bazı kötü niyetli insanların belediye çalışanlarımızla ilgili benim söylemediğim şeyleri söylemiş gibi kamuoyuna lanse etme ve yönlendirme çabaları olduğunu görüyorum. Tekrar söylüyorum belediye çalışanlarını kendi ailem gibi görüyorum. Herkesin içi rahat olsun kimsenin ekmeği ile oynamayacağım dedim, bugünde aynı noktadayım. Hiçbir belediye çalışanı işten çıkartılmayacak. Hiçbir belediye çalışanı sağa sola sürgün edilmek suretiyle rahatsız edilmeyecek. Belediye çalışanlarımızla barış ve kardeşlik içerisinde mutlu bir şekilde Bolu'muza hizmet etmek için bu yola çıkıyoruz" dedi.

"KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN"

Gelecek günlerin belediye çalışanları için çok daha güzel olacağını ifade eden Özcan, şunları söyledi:

"Allah nasip ederse de 31 Mart'tan sonra belediye çalışanlarımızın tamamı bizim yol arkadaşımız olarak bizimle birlikte hizmet edecek. Bundan dolayı kimsenin bir şüphesi tereddüdü olmaması bakımından bu açıklamayı bir kez daha yapmak durumunda kaldım. Herkes rahat olsun, mutlu bir şekilde işine dört elle sarılsın. Gelecek günler belediye çalışanlarımız için çok daha güzel, mutlu ve huzurlu olacak. Zaten bizim sloganımız şu; Bolu'yu seviyorum. Belediye çalışanlarını da çok seviyorum, hepsi benim ailemin bir ferdidir, hep beraber Bolu'ya hizmet edeceğiz."

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.