17/07/2019

MHP HEYETİNDEN VALİ ÜMİT’E ZİYARET

7 Şubat 2019 - 09:14
MHP HEYETİNDEN VALİ ÜMİT’E ZİYARET

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bolu’ya gelen Milliyetçi ...

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bolu’ya gelen Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyeleri Av. Abdullah Bahadır Alperen ile Ahmet Yılmazer, beraberindeki heyet ile birlikte Bolu Valisi Ahmet Ümit’i ziyaret ettiler.

MHP İl Başkanı Cihan Başaran, Merkez İlçe Başkanı Orhan Artuç, MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İbrahim Doğan, İl Genel Meclis Üyesi Adayı Mehmet Altındağ, Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül ve partililer ile birlikte Bolu’da çalışma yapan Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyeleri Av. Abdullah Bahadır Alperen ve Ahmet Yılmazer, Bolu Valisi Ahmet Ümit’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Bolu Valisi Ahmet Ümit, ziyaretleri için MHP heyetine teşekkür ederken, seçim döneminin Bolu’da huzur ve güven içerisinde geçeceğine inandığını kaydederek, seçim sonucunda kazananın Bolu olması temennisinde bulundu.

1 yorum yapılmış

  • BedrettinYaman7 Şubat 2019 • 10:51

    ÜÇER DÖNEM BOLU DEĞİŞİK BELEDİYE BAŞKANINI SEÇTİ, HER KİM GELDİYSE BÜTÜN HİZMETLER YARIM KALDI, KÜPÜNÜ DÖLDURAN ÇEKİP GİTTİ VEYA GİDECEK, HELAL ETMİYORUZ, İBRAHİM DOĞAN HOCAMA BAŞARILAR DİLİYORUM VE BOLU KAZANIR DİYORUM, BOLU MHP KÖY TEMSİLCİSİ GAZİ VE ŞEHİT BABASI, SAYGILARIMLA,

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.