17/07/2019

ÖZEL ÇOCUKLARA ÖZEL DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

7 Şubat 2019 - 09:11
ÖZEL ÇOCUKLARA ÖZEL DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Bolu Valisi Ahmet Ümit’in eşi Şengül Ümit, Semiha Şakir Spastik ...

Bolu Valisi Ahmet Ümit’in eşi Şengül Ümit, Semiha Şakir Spastik Çocuklar Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki çocukları ziyaret etti. Merkezde eğitim gören dört çocuğun doğum günü olması sebebiyle çocuklarla birlikte doğum günü pastasını kesen Şengül Ümit çocuklara çeşitli hediyeler de verdi.

Semiha Şakir Spastik Çocuklar Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören çocuklardan Arzu, Polat, Beytullah ve Sedef bu yıl yeni yaşlarını Bolu Valisi Ahmet Ümit’in eşi Şengül Ümit ile birlikte kutladılar.

Bolu Valisi Ahmet Ümit’in eşi Şengül Ümit, Bolu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Koçyiğit ve eşi Züleyha Koçyiğit’in katıldığı doğum günü kutlaması öncesinde Şengül Ümit çocuklarla yakından ilgilenerek sohbet etti.

Bolu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Koçyiğit’ten Merkezde rehabilitasyon gören çocuklar hakkında bilgiler alan Sayın Valimiz Ahmet Ümit’in eşi Şengül Ümit, doğum günü olan çocuklarla birlikte pasta keserek çeşitli hediyeler verdi. Doğum günü pastasını Şengül Ümit ile birlikte kesen çocukların mutlulukları gözlerinden okundu.

Sayın Valimiz Ahmet Ümit’in eşi Şengül Ümit, Semiha Şakir Spastik Çocuklar Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi’nde rehabilitasyon gören çocuklarımızla yakından ilgilenerek onların her türlü ihtiyaçlarını karşılayan çalışanlara da yaptıkları fedakârca ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.