17/07/2019

CHP'Lİ ÖZCAN İŞÇİLERLE YEMEK YEDİ

6 Şubat 2019 - 16:51
CHP'Lİ ÖZCAN İŞÇİLERLE YEMEK YEDİ

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, Organize Sanayi'de faaliyet gösteren kablo fabrikasını ziyaret ederek işçilerle birlikte yemek yedi. Özcan ve partililer Hastane Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret edip alışveriş merkezindeki serginin açılışına katıldı.

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren CHP'li Özcan, partililerle birlikte kablo fabrikasını ziyaret etti. Fabrikayı gezen Özcan, çalışanlardan destek istedi.

Bolu'yu çok sevdiğini ve hizmet için belediye başkanlığına aday olduğunu kaydeden Özcan, "Türkiye'nin en pahalı hizmetleri Bolu'da. Bütün belediye hizmetleri ucuzlatacağız. Esnafımızı ve vatandaşımızı üzmeyeceğiz. Bolu'yu Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri haline getireceğiz" dedi. Özcan daha sonra çalışanlarla birlikte yemek yiyerek sohbet etti.

CHP'li Özcan, Hastane Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnafları da  ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Özcan, tek tek gezdiği esnaflardan destek istedi. Bir alışveriş merkezinde Türk Hava Kurumu tarafından düzenlenen resim sergisinin açılışına katılan Özcan, paraşüt ve model uçak akrobasi gösterilerini ilgiyle izledi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.