17/07/2019

MHP BOLU'DAKİ STADYUM PROJESİNİ AÇIKLADI

6 Şubat 2019 - 12:57
MHP BOLU'DAKİ STADYUM PROJESİNİ AÇIKLADI

MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, Bolu'ya yapılacak stadyum projesini ilk kez açıkladı. Mevcut stadyumun yerine devasa bir stadyum yapacaklarını belirten Başaran, "Çok katlı bir yapı olacak. Alt katları pazar yerlerine uygun olarak pazarcı esnafının kullanabileceği işyerleri, üst katlarda sivil toplum kuruluşlarının da kullanabileceği işyerleri olacak" dedi.

AK Parti ve CHP'nin ardından MHP'de Bolu'ya yapmayı planladıklarını stadyum projesini açıkladı.  MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İbrahim Doğan'a destek vermek için Bolu'ya gelen MYK üyeleri Abdullah Bahadır Alperen ve Ahmet Yılmazer partililerle birlikte Boluspor Kulübünü ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Başaran, partisi tarafından hazırlanan stadyum projesinin detaylarını ilk kez kamuoyu ile paylaştı.

Stadyum projesinin hazırlandığını kaydeden Başaran, şunları söyledi:

"Başkanımız çok işlevli devasa bir Boluspor stadyumu sözü verdi. Projesi hazırlanıyor. Çok katlı bir yapı olacak. Alt katları pazar yerlerine uygun olarak pazarcı esnafının kullanabileceği işyerleri, üst katlarda sivil toplum kuruluşlarının da kullanabileceği işyerleri olacak. İçerisinde misafir olarak gelen takımların kullanabileceği ve otel olarak kullanılacak otel ve misafirhane olacak"

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.