17/07/2019

“GÖNÜLE DEĞEN, HAYATA DEĞER PROJELER DESTEK GÖRDÜ”

6 Şubat 2019 - 12:52
“GÖNÜLE DEĞEN, HAYATA DEĞER PROJELER DESTEK GÖRDÜ”

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Aktaş Mahallesi’nde 400 kişinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda “Gönüle Değen, Hayata Değer” sloganıyla hazırlanan projelerini anlattı.

Metin, büyük destek gördüğü toplantıda proje tanıtım kitapçığını eline alarak, “İddia ediyorum Bolu’da yaşan herkes bu kitapçıkta yer alan projelerden en az birinde kendini bulacak” dedi. Tabiatın Kalbi Bolu’yu 2023 hedeflerine taşıyacak 30 mega projesini hafta sonu düzenlenen coşkulu tanıtım toplantısı ile Bolu kamuoyu ile paylaşan AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Aktaş Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek projelerinin detaylarını anlattı ve destek istedi.
YOĞUN İLGİ… 400 KİŞİ KATILDI
Metin’in “Gönüle değen, hayata değer projeler”ini tanıttığı programa halk yoğun ilgi gösterdi. Bilgilendirme toplantısına yaklaşık 400 kişi katıldı. 
“HERKES PROJELERDEN EN AZ BİRİNDE KENDİSİNİ BULACAK”
AK Parti Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, açıklandığı andan itibaren kamuoyunda ses getiren projelerin yer aldığı kitapçığı eline alarak, “İddia ediyorum; Bolu’da yaşayan herkes bu kitapçıkta yer alan projelerden en az birinde kendisini bulacak” dedi. 
PROJELERİNİ TEK TEK ANLATTI
Metin daha sonra Bolu Şehir Stadyumu, Bolu tarih ve turizm alanı, Bolu Metrobüs Hattı, Vakıf Yazılım Üniversitesi, Köroğlu Millet Bahçesi, Akşemseddin Millet Kıraathanesi, Engelsiz Yaşam Merkezi, Fuar ve Kongre Merkezi, Bolu STK Merkezi, Amatör Spor Merkezi gibi Bolu’ya çağ atlatacak 30 mega projesini tek tek anlattı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.