27/06/2019

ÖZCAN: ÜRETEREK BOLU'YU KALKINDIRACAĞIZ

7 Ocak 2019 - 16:40
ÖZCAN: ÜRETEREK BOLU'YU KALKINDIRACAĞIZ

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, 112 Acil Komuta Kontrol merkezi, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ile Tapu ve Kadastro Müdürlüğünü ziyaret etti. Özcan'ın ziyaretler sırasında çocuklarla olan sıcak diyalogları beğeni topladı.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi gece gündüz demeden çalışan Tanju Özcan, partililerle birlikte İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı 112 Komuta Kontrol Merkezini ziyaret etti. 112 personeli ile sohbet eden Özcan, sağlık çalışanlarının sıkıntılarını dinledi. Bolu’da gerçekleştireceği projeleri açıklayan Özcan, Bolu için el ele vereceklerini, herkesin fikrine değer vereceklerini belirtti. Özcan son olarak çalışanların hayır dualarını ve desteklerini istedi.

Özcan'ın ziyaretler sırasında çocuklarla olan sıcak diyalogları beğeni topladı. Fotoğraf karelerine yansıyan o anlar siyaset sahnesinin ağır havasını yumuşattı.

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, 31 Mart’tan sonra belediyeye bahar geleceğini söyleyerek, “Çalışanların huzur bulduğu, çalışmaktan kaçınmayacakları, Bolu için 7’den 70’e herkesin proje üreteceği bir dönem başlayacak. İsraftan kaçınıp, üreterek Bolu’yu kalkındıracağız” dedi.

Kamu kurumlarına ziyaretlerini sürdüren Özcan, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ile Tapu ve Kadastro Müdürlüğünü'de ziyaret etti. Özcan, kurum çalışanlarını tek tek gezerek destek istedi. Özcan, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Osman Kazgan'ı makamında ziyaret ederek sohbet etti.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.