14/12/2019

ŞAHİN ERTEM GÖREVİNDEN AYRILDI

3 Ocak 2019 - 16:39
ŞAHİN ERTEM GÖREVİNDEN AYRILDI

Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini başarı ile ...

Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini başarı ile yürüten "Bolulu Bürokrat" Şahin Ertem bu görevinin bittiğini açıkladı.

Kendi sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Ertem'in bu açıklamasının altına yüzlerce yorum geldi. Ankara'da başka bir göreve atandığı öğrenilen Ertem'in bu görevlendirme ile ilgili bir açıklama yapılmadı.  

İŞTE ERTEM'İN AÇIKLAMASI    

Gençlik ve Spor Bakanlığı’mızın 05.06.2015 tarih ve 03616 sayılı yazılarıyla atanmış olduğum Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü vazifem bugün itibariyle sona ermiştir. Hamdolsun ki görevimden başım dik, alnım açık bir şekilde ayrılıyorum.

Köroğlunun diyarında, tabiatın kalbi, yeryüzü cenneti memleketim Bolu’ya ve özü-sözü bir, mert insanlarına 4 yıla yakın süredir hizmet etmek ve devletimizin milletimize ulaşan eli olmak onuru, şahsıma nasip oldu. Bu gururu ömür boyu taşıyacağım.

Görev sürem zarfında Bolu’muzun ve spor camiamızın ışığını daha da yükseltmek için birlikte çalıştığımız paydaşlarımıza ve değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür eder, minnetlerimi sunarım.

Görevim boyunca varlığıyla yanımda olan memleketimin güzide insanları haklarını helal ederlerse, baki kalacak hoş bir sada bırakabildimse, ne mutlu bana…

Omuz omuza çalıştığım mülki idare amirlerimde, kurum personelimde, diğer kamu kurum ve kuruluşları çalışanlarında, sivil toplum örgütlerinin değerli temsilci ve üyelerinde varsa bir nebze hakkım, ana sütü gibi helali hoş olsun.

Memleketim Bolu’nun yolu her anlamda açık olsun."

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.