20/07/2019

AK PARTİ'NİN BOLU'DA YENİ DÖNEM SLOGANI 'ŞEHİR SENİN"

15 Aralık 2018 - 19:15
AK PARTİ'NİN BOLU'DA YENİ DÖNEM SLOGANI 'ŞEHİR SENİN"

FATİH METİN: MEMLEKETİME BORCUMU ÖDEMEYE GELDİM

AK Parti Bolu Belediye başkan adayı Fatih Metin ve beraberindeki partililer seçim gezilerini sürdürüyor.

AK Parti teşkilatı ile birlikte sahaya inen Metin, bir yandan sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederken bir yandan da düzenlediği programlarla Bolu halkı ile bir araya geliyor. Metin, Bolularla bir araya gelerek yeni döneme ilişkin görüş ve önerilerini alıyor.

Bolu Belediyesi yönetiminde mevcut olan katılımcı anlayışı daha da yukarıya çıkartmayı hedeflediğini söyleyen Metin, "16 yıllık siyasi birikimimi, özellikle son 10 yıldır Ankara’da edindiğim birikim ve tecrübemi şehrime, Bolu Belediye Başkanı sıfatıyla taşımak istiyorum. Benim tüm birikimleri ve tecrübeleri kazanmamı sağlayan özne Bolu ve Bolu Halkıdır. Ben de, memleketime borcumu ödemeye geldim” dedi.

"STK'LARLA KENTİMİZE KATKI SAĞLAYACAĞIZ"

STK'ların önemine dikkat çeken Metin, şunları söyledi:

"AK Parti il başkanlığı, Bolu milletvekilliği ve bakan yardımcılığı görevlerinden sonra bu dönemde de Bolu belediye başkan adayı olarak partim beni aday gösterdi. Bu bağlamda da STK’larımızı ziyaret ederek, Bolu’nun geleceğine ilişkin istişareler yapıyoruz. Yeni dönemde STK’larımızla şehrimizin gelişimine katkı sağlayacak çok verimli çalışmalar yapmayı arzuluyorum. Ziyaret ettiğimiz STK’larımızda görev alan yöneticilerimize baktığımızda, siyasi kimliklerini bir kenara koyarsak herkes kendi alanında birçok kesimi temsil ediyor. İşte bu gücü belediye yönetim anlayışımıza da adapte ederek Bolu’yu yarınlara birlikte taşıyacağız"

YENİ DÖNEMİN SLOGANI 'ŞEHİR SENİN'

Yeni dönemde sloganının “Şehir Senin” olacağını ifade eden Metin, "Doğduğum, büyüdüğüm, okuduğum, iş sahibi olduğum, siyasete girdiğim ve siyasette belirli makamlara geldiğim memleketime inşallah 31 Mart akşamı eğer Bolu halkının da onayı olursa belediye başkanı olarak hizmet etmek benim için şereftir, onurdur. Önümüzdeki dönemde tekrar belediye başkanı sıfatını kazanırsak, STK’larımızla çok zevkli, çok güzel bir çalışma dönemi içereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü yeni dönemde, “Şehir Senin” sloganıyla yola çıkıyoruz. Çok katılımcı ve yenilikçi bir belediye anlayışını ortaya koymaya çalışacağız" diye konuştu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.