20/07/2019

AK PARTİ BOLU'DA SEÇİM STARTINI VERDİ

3 Aralık 2018 - 16:36

AK Parti Bolu Belediye Başkan adayı Fatih Metin, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçim çalışmaları için sahaya indi. Metin, seçim çalışmasına Bolu Gazeteciler Cemiyeti'nden başladı.

Kaynak : Merkez Tv

Metin, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti Bolu Milletvekilleri Fehmi Küpçü, Arzu Aydın ve AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ile birlikte Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti. 

Bolu Belediye meclis üyeliklerine 48, İl Genel Meclisi üyeliği için de 45 kişinin başvurduğunu açıklayan Doğanay, ilçelerle birlikte 55 kişinin de belediye başkan adaylığı için dosyalarını teslim ettiğini söyledi.

Hedeflerinin seçimi kazanmak olduğunun altını çizen Metin, Bolu halkının her zaman partisine sahip çıktığını ifade etti.

Metin,  üç dönem görev yapan Başkan Yılmaz'ın kentte değişim ve dönüşüm yaşattığını vurguladı. Seçimlere kadar hizmetlerini sürdüreceğini söyleyerek konuşmasına başlayan Başkan Yılmaz, kendisinden sonra koltuğa oturacak başkana da Bolu'nun yaşanabilir en güzel kent olma çalışmalarını sürdürmesi çağrısında bulundu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.