19/04/2019

YILMAZ'DAN 10 KASIM MESAJI

9 Kasım 2018 - 16:42
YILMAZ'DAN 10 KASIM MESAJI

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, "10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü" dolayısıyla ...

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, "10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.

Mesajında, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve bağımsızlık mücadelesinin yol göstericisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete irtihalinin 80. yılında rahmet, şükran ve minnetle yad ettiğini belirten Yılmaz, ömrünü Türk milletinin bağımsızlığına, egemenliğine ve birlik beraberliğine adayan Atatürk'ün , Türkiye'yi, muasır medeniyetler seviyesine çıkarma hedefini sürekli daha ileriye taşıma gayreti içinde olduklarını ifade etti.

"Güçlü Türkiye'nin evlatları olarak 10 kasımları sadece bir yas günü değil, Cumhuriyetimize karşı sorumluluklarımızı hatırlama günü olarak görmeliyiz." diyen Yılmaz, mesajının devamında şunlara yer verdi:

"Ülkemizi küresel alanda daha yukarılara taşımak, zorlukların üstesinden gelmek için, milli mücadelemizi her zaman hatırlayacak, köklü manevi değerlerimizden ve tarihimizden aldığımız güçle çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle cennet vatanımızı bizlere emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, onları minnetle yad ediyorum."

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.