19/04/2019

TÜGVA TEŞKİLAT BAŞKANI’NDAN BOLU’YA ZİYARET

9 Kasım 2018 - 10:14
TÜGVA TEŞKİLAT BAŞKANI’NDAN BOLU’YA ZİYARET

Bir dizi ziyaretler için Bolu’ya gelen TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı ...

Bir dizi ziyaretler için Bolu’ya gelen TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Enes EMİNOĞLU, ilk olarak TÜGVA İl Temsilciliği'ni ziyaret ederek İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İlçe Temsilcileri’nin katılımı ile toplantı gerçekleştirdi. TÜGVA İl Başkanı Sadık KURU, ilimizde yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunarak yapılacak projeler hakkında da değerlendirmelerini dile getirdi. Toplantının ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Akabinde  ilimize yeni atanan Bolu Valisi Sn. Ahmet ÜMİT’i ziyaret etmek için vakıf binasından ayrılarak valilik binasına geçti.

Vali Sn. Ahmet ÜMİT’e öncelikle hayırlı olsun dileklerini ileten Enes EMİNOĞLU, TÜGVA’nın yapmış olduğu çalışmalardan bahsetti. EMİNOĞLU “Türkiye’nin 81 ili ve 400 ilçesinde kısa bir zamanda teşkilatlanarak birçok projeye imza attık, atmaya da devam edeceğiz. Bolu’ da Gerede, Yeniçağa ve Mengen de İlçe Temsilciliklerimiz faaliyetlerini sürdürürken diğer ilçeler için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ortaokul ve liselerin tamamında danışman hocalarımızdan, öğrenci temsilcilerimize kadar teşkilatlanmalarımızı tamamladık. Aynı şekilde üniversitede de teşkilatlanmamızı sürdürüyoruz.” dedi. Vali Ümit de TÜGVA’nın çalışmalarını yakından takip ettiğini ve beğendiğini dile getirerek, gençlik için bu denli çalışmalar yürüten STK’ların her zaman destekçileri olduğunu dile getirdi. Ardından EMİNOĞLU, TÜGVA’nın simgesi olan rahle ve Kur’an-ı Kerim’i Vali Ümit’e takdim ederek ilimizden ayrıldı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.