20/08/2019

YENİ VALİ İLK ONLARI ZİYARET ETTİ

7 Kasım 2018 - 21:13
YENİ VALİ İLK ONLARI ZİYARET ETTİ

İlimize yeni atana  Bolu Valisi Ahmet Ümit, İzzet Baysal Devlet ...

İlimize yeni atanan  Bolu Valisi Ahmet Ümit, İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünitesinde tedavi gören şehit yakını, Gazi ve diğer hastaları ziyaret etti.

Bolu Valisi Ahmet Ümit, beraberinde Sağlık İl Müdürü Muhammed Emin Demirkol ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Koçyiğit ile birlikte ilk olarak 2015 yılında Iğdır Sınır Kapısında yola kurulan tuzağın patlatılması sonrasında şehit olan Polis Memuru Yaşar Doğançay’ın aynı adı taşıyan babası Yaşar Doğançay’ı tedavi gördüğü, İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünitesinde  ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Şehidimizin annesi Emine Doğançay ile şehidimizin kız kardeşi Gülseren Erdem’in de yer aldığı ziyarette kendilerinden istediği olup olmadığını sordu ve tedavi ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.

HASTA YAKINLARI İLE SOHBET ETTİ

Sayın Valimiz daha sonra polikliniklerde sıra bekleyen hastalar ve hasta yakınları ile de sohbet etti.

“DEVLETİMİZE MİLLETİMİZE BOL BOL DUA EDİN”

Yoğun bakımdan çıkan hastaların ve devamlı yatalak olarak evde bakım gören hastaların yer aldığı Palyatif Bakım servisindeki hastalarla sohbet eden Vali Ümit, “Allah sizlere acil şifalar versin, Allah hastalarımızın duasını kabul eder. Sizlerden istediğimiz devletimiz için milletimiz için bol bol dua edin” dedi.

ÇALIŞANLARLA SOHBET ETTİ

Ziyarette ayrıca doktorlar ve hastane çalışanları ile de sohbet etti ve görevlerinde başarılar diledi.

GAZİ AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Bolu Valisi Ahmet Ümit’in bir diğer ziyareti ise 1999 yılında Tunceli’de yaşanan çatışma sonrasında Gazi olan  Sedat Gelen’in evine oldu. Gazimizin tedavi gördükten sonra hastaneden taburcu olan annesi Tasvire ve babası Zekeriya Gelen’i ziyaret eden Vali Ümit, hastalarımıza geçmiş olsun dileklerini iletirken aile ile yapmış olduğu sohbette   “Memleketimizin asli sahipleri Şehitlerimiz ve Gazilerimizdir. Sizin için ne yapsak azdır” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.