20/08/2019

HAYAT BİLGİSİ KİTABI BOLU'DA YAZILDI

7 Kasım 2018 - 18:20
HAYAT BİLGİSİ KİTABI BOLU'DA YAZILDI

Bolu ‘da oluşturulan kitap komisyonunda çalışan öğretmenlerinin hazırladığı kitap 2018-2019 ...

Bolu ‘da oluşturulan kitap komisyonunda çalışan öğretmenlerinin hazırladığı kitap 2018-2019 eğitim öğretim yılında öğrencilere okutulacak. Koç İlkokulu Sınıf Öğretmenleri Nazile Özcan, Fatma Gürel ve Naciye Bozacıoğlu, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Sınıf Öğretmeni Elif Çelikbaş, Karaköy Toki Ortaokulu Öğretmeni Mustafa Kükrer ve İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Mehmet Aslan Kusnacı’nın hazırladığı Hayat Bilgisi 3 kitabı Milli Eğitim Bakanlığı’nca kabul görüldü.

Başarılı çalışmalarından dolayı Bolu Valisi Aydın Baruş tarafından Başarı Belgesiyle onurlandırılan öğretmenleri Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz makamında ağırladı. Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Kunuk’un da katıldığı törende Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz tarafından Hayat Bilgisi 3 kitabının hazırlanmasında başarılı ve özverili çalışmalarda bulunan öğretmenlere başarı belgesi verildi.

Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, öğretmeleri tebrik ederek kariyerlerinde daha önemli başarılara da imza atacaklarına inandığını söyledi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.