17/07/2019

VALİ BARUŞ’UN VEDA MESAJI

5 Kasım 2018 - 10:35
VALİ BARUŞ’UN VEDA MESAJI

27 Ekim 2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 2018/202 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Malatya Valisi olarak atanmam nedeniyle 5 Kasım 2018 Pazartesi günü Bolu Valiliği görevimden ayrılıyorum.

4 Mart 2015 tarihinden bugüne kadar Bolu Valisi olarak görev yaptığım süre içerisinde, ülkemizin cennet misali güzelliklere sahip eşsiz bir köşesi olan Bolu’nun, huzur ve güvenliğini muhafaza ederek kalkınması yolunda resmi kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte el ve gönül birliği içerisinde çalışmaya özen gösterdim. Vatanına ve milli değerlerine yürekten bağlı Bolulu vatandaşlarımızın Valilik Makamının asıl sahibi ve kamu hizmetlerinin en iyisine layık olduğunu bilerek, daima onların içinden biri olmaya gayret ettim.

Bolu’nun, sahip olduğu doğal zenginlikler ve çalışkan insan kaynağı potansiyeli ile gelecekte çok daha güzel günlere ulaşacağına yürekten inanıyorum. Vali olarak görev yaptığım süre içerisinde, Bolu insanının Valilik Makamına ve şahsıma gösterdiği yakın ilgisi ve teveccühünü bundan sonraki hayatımda daima minnetle hatırlayacağımı özellikle belirtmek isterim.

Bolu’ya veda ederken, tüm güzelliklerin Bolu insanıyla birlikte olmasını ve gelecek günlerin İlimize hayırlar getirmesini diliyor, vatandaşlarımızın üzerimde olan haklarını helal etmelerini istirham ediyor, en derin hürmetlerimi sunuyorum.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.