17/07/2019

İYİ GÜNDE HERKES OLUR. O HEP BÖYLE GÜNLERDE YANLARINDA

1 Kasım 2018 - 15:53
İYİ GÜNDE HERKES OLUR. O HEP BÖYLE GÜNLERDE YANLARINDA

2009 yılından beri her Perşembe düzenli hasta ziyaretlerinde bulunan Bolu ...

2009 yılından beri her Perşembe düzenli hasta ziyaretlerinde bulunan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz,  anlamlı ziyaretlerini bu hafta da sürdürerek, sağlık sorunları bulunan 10 kişiyi evlerinde veya tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.

Belediye Başkanı AlaaddinYılmaz, Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nce organize edilen program dahilinde bir araya geldiği hastalara ‘geçmiş olsun’ dileklerini ileterek herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.

Başkan Yılmaz, çocuklarla da yakından ilgilenerek çeşitli hediyeler armağan etti.

Sağlık İl Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Kızılay, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı gibi diğer kurum ve kuruluşlar ile AK Parti teşkilatlarının da destek verdiği ziyaretlerde ayrıca, hastaların şikâyetleri dinlenerek, ailenin maddi durumları ve ihtiyaçları hakkında bilgiler alındı.

Ziyaretlerde Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Koçyiğit, Kızılay Şube Başkanı Muhsin Kınacı, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi Başhekimi Taner Laçin, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler, İl Yönetim Kurulu Üyesi Emine Aydemir, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sema Yeşilbağ ve Bolu Belediyesi kurum hekimi Gülsüm Öncü eşlik etti.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.