20/04/2019

81 Yaşında Fıtıktan Kurtuldu

11 Nisan 2018 - 19:07
81 Yaşında Fıtıktan Kurtuldu

“Yaşım İleri Ameliyat Olamam” Diye Düşünmeyin!

Yaşım ileri ameliyat olamam, ameliyatı kaldıramam diye düşünmeyin. Bel fıtığı, bel kayması ve dar kanal rahatsızlıkları nedeniyle ağrı ve yürümede bozukluk şikayetleri olan 81 yaşına ki Necati Şanlı, Özel Fatma Hatun Hastanesinde geçirdiği operasyon sonrasında sağlığına kavuştu.

Özel Fatma Hatun Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Yüksel Navruz tarafından ameliyat edilen 81 yaşında ki Necati Şanlı, yaklaşık bir buçuk ay önce geçirdiği operasyonun ardından ağrılarından kurtuldu.

Hastası kontrole geldiğinde konuşan Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Yüksel Navruz;”Necati Amcamızın omuriliğinde kayma vardı, kemiklerinde omurilik kanalında daralması vardı. Bacaklarında güçsüzlükleri vardı. Yürüme bozukluğu, ayakların birbirine dolanma şeklinde şikayetleri oluyordu. Dar olan kemikleri temizledik. Omurgaları titanyum vidalarla sabitledik. Sinirlerini rahatlattık. Şimdi artık fizik tedavi ile güçlendirme dönemindeyiz. Yavaş yavaş kol değnekleri olamadan da yürüteceğiz.” İfadelerini kullandı. 

“Ameliyatınızı, Tedavinizi Olun Diye  Ben Tavsiye Ediyorum”

Sağlığına kavuşan Necati Şanlı, kendisini  iyi hissettiğini belirterek, “Yürüyemiyordum, bacağımın bir tanesi tamamen uyuşmuştu hiç hareket edemiyordum. Durumum pek iç acıcı değildi. Şimdi ise Allah’a şükür yürümeye başladım. Ağrılarım dindi. Çok memnunum. Doktorumuzdan Allah razı olsun. Yaşım ileri diye ameliyattan hiç korkmasınlar. Hatta ameliyatınızı, tedavinizi olun diye  ben tavsiye ediyorum.” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.