21/01/2019

Zeytin Dalı Harekatı'na Bolu'dan Destek

26 Ocak 2018 - 16:19
Zeytin Dalı Harekatı'na Bolu'dan Destek

Bolu'da STK'ların çağrısı ile bir araya gelen yaklaşık 500 sürücü, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere destek konvoyu yaptı.

Bolu'da, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu İl Başkanlığı'nın öncülüğünde başlatılan ve ilde bulunan STK'ların da destek verdiği etkinlik kapsamında yaklaşık 500 sürücü, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere destek için konvoy yaptı.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nce (TSK) yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere moral vermek amacıyla, MHP Bolu İl Başkanlığınca organize edilen araç konvoyu etkinliğine, ildeki STK'ların da destek vermesiyle birlikte araçlarını Türk bayrakları ile süsleyen yaklaşık 500 sürücü, Karaçayır Mahallesi'nde bulunan Siteler Camisi önünde toplandı.

Aralarında kamyon ve midibüslerin de bulunduğu araçlar, çalınan mehter marşları ve kornalar eşliğinde şehrin işlek cadde ve ana yollarında tur attı.

Konvoya katılan bazı araçların üzerine, "Ailene söylemek istediğin bir şey var mı? Beklemesinler", "Bolu'dan Mehmetçik'e selam olsun", "İstikamet Kızılelma" gibi yazılar yazıldığı görüldü.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.