16/12/2018

Hem Karne Hem kupa Aldılar

19 Ocak 2018 - 18:24
Hem Karne Hem kupa Aldılar

Vilayet Hizmetler Birliği Anaokulu sınıf öğretmenlerinin rehberliğinde başlattığı atık pil toplama yarışmasında minik öğrenciler, kısa zamanda yüzlerce atık pil topladı. Doğaya zarar veren atık pilleri toplamak için gayret gösteren Vilayet Hizmetler Birliği Anaokulu öğrencileri gösterdikleri çevre duyarlılığı sonrası ödüllendirildi.

ÇEVRECİ ÇOCUK KUPASI YILDIZ SINIFININ

Vilayet Hizmetler Birliği Anaokulu Salonunda yapılan ödül töreni çevreci öğrencilerin dans gösterisiyle başladı. Eğitim öğretim yılının birinci döneminde yapılan etkinliklerin izlenmesinin ardından en çok pil toplayan Yıldız Sınıfı şampiyonluk kupasınıve madalyalarını Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’in elinden aldı. Doğayı seven ve küçük yaşta çevre bilinci kazanan öğrenciler, gururla şampiyonluk kupasını ve madalyaları aldılar. Atık pil toplayan öğrenciler, Okul Müdürü Selma Şahin ve öğretmenleri tarafın en çevreci çocuk madalyasıyla ödüllendirildiler.

2018’İN İLK KARNESİNİ DEĞERLER EĞİTİMİ ÖĞRENCİLERİ ALDI

Atık pil toplama ödül töreninden sonra Değerler Eğitimi karne törenine geçildi. Vilayet Hizmetler Birliği Anaokulu Değerler Eğitimi öğrencileri 2018 yılının ilk karnesini aldılar. Dönem boyunca adlıkları eğitimin ardından heyecanla hayatlarındaki ilk karnesini bekleyen minik öğrenciler, aynı zamanda 2018 yılının da Türkiye’de ilk karnesini Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’den aldılar.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.