14/12/2019

"Her Zaman Sizlerin Yanınızdayız”

1 Aralık 2016 - 15:46
"Her Zaman Sizlerin Yanınızdayız”

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, çeşitli sağlık sorunları bulunan ve aralarında gazeteci Elif Sarıhan'ın da bulunduğu 7 kişiyi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Hasta ve yakınlarıyla sohbet ederek, taleplerini dinleyen Yılmaz, bazı ailelerin çeşitli istekleri üzerine "Her zaman sizlerin yanınızdayız" dedi.

2008 yılında başlayan hasta ziyaretleri ile bugüne kadar 3 binden fazla kişiyi evlerinde ziyaret ederek vatandaşların zor zamanlarında yanında olan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, anlamlı ziyaretlerine, bu hafta 7 kişinin daha kapısını çalarak devam etti.

Yılmaz, Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nce organize edilen program dâhilinde; evlerinde bir araya geldiği Memleketim Bolu Gazetesi  Sorumlu Yazı İşleri  Müdürü Elif Sarıhan (31) ile Öznur Caner (27), Sabri Dönmez (78), Muhsin Gülşen (52), İbrahim Temel (61), İrfan Karanfil (60) ve hastanede tedavi gören Metin Kaya Alpsoy'a geçmiş olsun' dileklerini iletti.

“En mutlu olduğumuz ve dua aldığımız çalışmamız”

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, büyük ilgi gördüğü ziyaretler esnasında hasta ve yakınları ile sohbet ederek taleplerini dinlerken, minik çocuklara da çeşitli hediyeler armağan etti.  Bazı ailelerin çeşitli istek ve talepleri üzerine Başkan Yılmaz, "Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız. Diğer kurumlarla müşterek yürüttüğümüz bu ziyaretlerin iki amacı var: Sizlere moral aşılamak, hem de varsa sıkıntılarınızı dinleyerek çözümler üretmek. Bunun için gayret gösteriyoruz" dedi.  Yılmaz ayrıca, en mutlu oldukları ve en çok dua aldıkları çalışmanın ‘hasta ziyaretleri’ olduğunu belirterek, Bolu Belediyesi’nin ve devletin tüm kurumlarının vatandaşının her zaman yanında olduğunu ve olmaya da devam edeceğini vurguladı.

Belediye Başkanı Yılmaz’a ziyaretlerde Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Tuncer Baştaş, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Şevki Erkal, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Taner Laçin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Timuçin Erem, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seçkin Özgen, Belediye kurum hekimi Dr. Gülsüm Öncü  ve AK Parti teşkilatlarını temsilen İl Yönetim Kurulu Üyesi Emine Aydemir ile Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sema Yeşilbağ da eşlik etti.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.