21/02/2020

Şehitlerimiz için mevlud-i şerif okundu

17 Temmuz 2016 - 23:29

Bolu Belediye meydanında şehitlerimiz için mevlüd-i şerif okundu.

Bolu Belediye Başkanlığı, demokrasi şehitleri için mevlit okuttu. Mevlide yaklaşık 3 bin vatandaş katıldı.

AK Parti Bolu İl Başkanlığı ve BoluBelediyesi'nin çağrısı üzerine yaklaşık 3 bin vatandaş Belediye meydanında toplandı. Programa, Bolu Valisi Aydın Baruş, AK PartiBoluMilletvekili Ali Ercoşkun, Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, sivil toplum kuruluşlarını üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Vatandaşlar Kuran'ı Kerim dinleyerek dua etti. Vatandaşlara mevlit sırasında lokum dağıtıldı. Yatsı namazını belediye meydanında kılan vatandaşlar, namazın ardından BoluMüftülüğü mevlit ekibi tarafından okunan mevlidi dinledi. Ellerinde Türk bayraklarıyla meydana serilen halılara oturan vatandaşlar programın ardından meydandan ayrıldı. Bazı vatandaşlar da araçlarıyla korna çalarak şehrin caddelerini turladı.Selda Selin SAY

1 yorum yapılmış

  • erturul18 Temmuz 2016 • 10:02

    İşte yapılması gereken doğru işler bunlar olmalı ,ülkede ciddi miktarda ölen insanımız var, Allah rahmet eylesin ulusal yas ilan edilmelidir bence, bu kutlamalara karşıyım bu akşam Cumhuriyet caddesinde silahlar atılmış bilirsinizki o caddede binalar birbirine çok yakın insanlar balkondan bakarlarken ölebilirlerdi.O zaman ne olacaktı sorumlu kim olacaktı.???

Yorum yazın

İsim (Gerekli)
Yorumunuz (Gerekli)

Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.